דביר הפקות אירועי בוטיק

הפקות במה

הפקות במה

הפקות במה 

אתם רוצים להעלות אירוע בימתי שאין שני לו? אתם מחפשים משהו חדשני, שעוד לא היה וטרם ראיתם, ויחד עם זאת מקצועי, מלהיב, מכובד? הניסיון שלכם כבר לימד אתכם שרק איש מקצוע מנוסה יוכל לסייע לכם לגבש את הרעיון שלכם ולספק לכם כלים חדשניים להפקה מושלמת?

“דביר הפקות – אירועי בוטיק” היא חברה המתמחה בהפקות כנסים, עצרות, מופעים וכל אירוע קטן כגדול. אנחנו חברה מנוסה, הפועלת במתכונת זו משנת 2000. במסגרת עבודתנו, הפקנו אירועים בהם יצרנו במות שונות או זירות בימתיות, שהותאמו לדרישות קהל היעד ולצרכי ההפקה והלקוח. בכל הפקה כזו אנו מטפלים בכל המרכיבים הטכניים והאמנותיים. לכם נשאר רק להגדיר לנו את מבוקשכם וליהנות מהתוצאה. אנו נספק לכם את הכותבים, הבימאים, המעצבים, השחקנים והרקדנים הטובים ביותר, כולם בוגרי בתי ספר גבוהים לאמנויות, בעלי ניסיון וכישרון מוכחים וכמובן, את כל המערך הטכני הדרוש: סאונד, תאורה, הקרנות, לייזר ועוד כיד הדמיון הטובה ובמגבלות התקציב. הניסיון שלנו בהפקת פסטיבלים, הצגות ומופעי תנועה ומוזיקה מאפשר לנו להבטיח לכם שהאירוע שלכם יהדהד בזיכרונם של האורחים שלכם.

בנוסף, הקמנו אגף הפקות וידאו וקולנוע. אנו מספקים סרטים איכותיים בכל הפורמטים המקובלים ובהתאמה מלאה לאירוע: סרטי תדמית, קליפים, פרזנטציות ושידורים חיים סימולטניים, בהם אנו משלבים עיצובים גרפיים, מולטימדיה וארט ברמה הגבוהה ביותר.

 נשמח מאוד לשמוע מכם על האירוע שאתם מתכננים.

הרגישו חופשיים ליצור קשר ללא כל התחייבות.

אנו יודעים כי יחדיו נוכל לתכנן אירוע בלתי נשכח ולהפיק אותו לשביעות רצונכם המלאה.